45-061 Opole; ul. Katowicka 55

Szkolenie w Darco

Szkolenie w Darco<p class=

Kominiarz za Prezydentem

 

          Nieco pół roku po wizycie Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego w Dębicy w firmie DARCO, czyli w dniach 18-19 września 2015 r., Oddział w Opolu Korporacji Kominiarzy Polskich Stowarzyszenie Zawodowe, udał się z wizytą do tej samej fabryki. W wyjeździe brali również udział członkowie Wojewódzkiego Cechu Kominiarzy.

          Tuż po przyjeździe zostaliśmy oficjalnie powitani przez gospodarzy. Prezes Pan Józef Darłak  wraz z Panią Katarzyną Maruszak – dyrektor Działu Handlowego pokazali nam hale produkcyjne wraz z procesem technologicznym i najnowocześniejszymi maszynami. W trakcie spaceru po parku maszynowym poznaliśmy historię zakładu.  Mieliśmy możliwość porozmawiania z pracownikami firmy i przyjrzeć się ich pracy.  Po przejściu hal produkcyjnych udaliśmy się na poczęstunek i wykład na temat produktów i najnowszych rozwiązaniach technicznych firmy DARCO.

             To, że przyjemne z pożytecznym trzeba łączyć, każdy z nas wie. Korzystając z uprzejmości gospodarzy, którzy udostępnili nam salę wykładową, Pan Damian Ozorkiewicz odświeżył i uzupełnił naszą wiedzę z zakresu B.H.P.

              Wieczorową porą spotkaliśmy się przy grillu, gdzie swoją obecnością zaszczyciło nas kierownictwo firmy DARCO. 

              My kominiarze, żyjemy pracą nawet wtedy, gdy nie pracujemy na swoich rejonach. Potwierdzeniem tego były rozmowy i dyskusje przy grillu, które głównie dotyczyły tematyki o szeroko rozumianym kominiarstwie.  Z tak naładowanymi akumulatorami, następnego dnia wróciliśmy do Opola, aby dalej świadczyć usługi kominiarskie przed rozpoczynającym się kolejnym sezonem grzewczym.

 

                                                     Z Kominiarskim Pozdrowieniem

                                                            Mistrzowie Kominiarscy

                                                   Krystian Motyka i mgr Jarosław Kłos