Opłatek u kominiarzy

Opłatek u kominiarzy<p class=

W dniu 2 grudnia 2016 roku, z inicjatywy Prezesa Oddziału w Opolu Ryszarda Uliczki, odbyło się spotkanie opłatkowe kominiarzy. W spotkaniu, oprócz kominiarzy, zrzeszonych w Oddziale w Opolu i w Wojewódzkim Cechu Kominiarzy, wzięli także udział zaproszeni goście.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się:

• emerytowani kominiarze – byli członkowie Oddziału i Cechu,
  • przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej – Miejski Komendant PSP w Opolu brygadier Paweł Kielar i Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej PSP starszy brygadier Leszek Chimowicz,
  • przedstawiciele Spółdzielni Kominiarzy św. Florian z Wrocławia. ,

W spotkaniu opłatkowym uczestniczył także Prezes Waldemar Drożdżol, który jest członkiem Oddziału w Opolu Korporacji Kominiarzy Polskich i jednocześnie Starszym Cechu Kominiarzy w Opolu.

Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, a tak liczna obecność kominiarzy zapewni uczestnikom przysłowiowe szczęście na cały przyszły rok.

Każdy z uczestników otrzymał niewielki prezencik – bałwanka i pierniczki.