Seminarium międzynarodowe

Seminarium międzynarodowe<p class=

Szanowni Państwo, w imieniu organizatorów serdecznie zapraszam na wieczorne seminarium w dniu 11 stycznia 2018 roku, podczas którego przedstawione zostaną wyniki badań pt.:

„Doświadczalna ocena emisji zanieczyszczeń powstałych podczas procesu spalania w odniesieniu do zastosowanego systemu odprowadzającego gazy spalinowe”

„Experimental evaluation of pollution emissions due to the combustion process with the application of a flue gas evacuation system”

Badania finansowane przez:

Pipe Eksperten AS (Norwegia),

JAWAR Sp. z o. o. (Polska),

ACKERMAN S. A, Exodraft (Dania) – parstner Almeva Poland Sp. z o. o.,

Cech Kominiarzy Polskich

Badania realizowano pod patronatem Korporacji Kominiarzy Polskich Stowarzyszenia Zawodowego

Przed seminarium zaprezentowana zostanie instalacja badawcza wykorzystana podczas badań.

Planowana godzina rozpoczęcia – 18.45

Koszt uczestnictwa:

– Członkowie Cechu Kominiarzy Polskich – 50 zł,

– Członkowie Korporacji Kominiarzy Polskich – 150 zł.

– pozostali uczestnicy – 300 zł

Szczegółowy program seminarium zostanie opublikowany w kolejnych komunikatach.

*sprawy organizacyjne mogą ulec zmianie,

** seminaruim będzie prowadzone w dwóch językach – polskim i angielskim (podczas seminarium obecny będzie tłumacz).

Miejsce seminunarium:

ul. Strzelecka 55, Opole, Zajazd „U Dziadka”